Specjalista ds. kompletacji

  • Wszystkie

  • Elastyczny

  • Venlo (NL)

Dołącz do naszych szeregów i zbieraj owoce…

Każdy pracodawca jest inny. Jednego centrum logistycznego nie da się porównać z innym. W Staay Food Group koncentrujemy się na konkretach. U nas ciężka praca przekłada się na dobry zarobek. W naszych magazynach, w których przechowujemy szeroki asortyment owoców i warzyw, praca jest zawsze różnorodna. Dołącz zatem do naszej drużyny i zbieraj owoce…

W zakładach w Venlo i Papendrecht szukamy osób na stanowisko:

(pełny etat, niepełny etat, praca dorywcza, weekendowa lub wakacyjna)

Zakres obowiązków
Przetwarzanie zamówień klientów oraz przygotowywanie ich do transportu w całej Europie. Samodzielnie kompletujesz całe zamówienia i przygotowujesz pełne palety mieszane.

Czas pracy
Pracujesz od poniedziałku do piątku w godzinach od 6:00 do 19:00 oraz czasami w weekendy / dni ustawowo wolne od pracy (za dopłatą);

Nasze wymagania
– wiek powyżej 16 lat;
– dokładność i umiejętność organizacji pracy;
– ciężka praca oraz gotowość do nauki i zdobywania wiedzy.

Co oferujemy?
– Ciekawa i różnorodna praca w logistyce;
Dobre warunki;
– Ponadprzeciętne wynagrodzenie (stawka godzinowa);
– Dobre wyniki = wyższe wynagrodzenie;
– Kurs EPT (dla osób nieposiadających uprawnień w zakresie obsługi wózka widłowego)
– Możliwość stałej umowy;
– Rabat na owoce i warzywa;
– Praca w dzień;
– Brak pracy zmianowej lub nocnej;
– Możliwość pogodzenia nauki z pracą;
– Zwrot kosztów podróży (ponad 10 km).

Kim jesteśmy?
Staay Food Group to niezależny dostawca świeżych owoców i warzyw posiadający własne uprawy oraz światową sieć dystrybucyjną; The World is our Garden. Jesteśmy rodzinną firmą założoną w 1946 roku, której klienci należą do branży detalicznej, sektora handlu (sprzedaży hurtowej), usług zaopatrywania w żywność oraz branży przetwórczej.

Brzmi ciekawie?
Skontaktuj się z nami, korzystając z formularza kontaktowego, pisząc na adres vacature@staay.nl lub dzwoniąc bezpośrednio do naszych pracowników z działu kadr pod nr tel. 078-8907001.

Zastosowanie

    Proszę przesłać CV

    Inne wakaty

    Otwarta rekrutacja

    • Wszystkie

    Szukasz nowego wyzwania? Jesteś osobą przedsiębiorczą, z nastawieniem handlowym, ukierunkowaną na klienta oraz skoncentrowaną na konkretach? Dołącz do naszych szeregów i zaprezentuj nam swoje ambicje!

    Czytaj więcej